Şehir Hastanesi Ara

Sistemde Şuanda 2354 Hastane Bulunmaktadır.


Afyonkarahisar Sağlık Kurumları

Afyonkarahisar’da bulunan devlet hastanelerinin ve özel hastanelerin randevu, telefon numaraları ve adres gibi bilgilerine internet sitemizden erişebilirsiniz. Rehberimizde Afyonkarahisar ilinde bulunan toplam 11 sağlık kurumu kayıtlıdır. Afyonkarahisar merkezde bulunan hastaneler liste halinde sıralanmıştır. İlçelerdeki hastaneler için ilçe isimlerinin üzerine tıklamak yeterlidir. Ayrıca çeşidine ve branşına göre hastaneler listelenmekte; seçilmek istenen hastane türü ya da branş tıklanarak ilgili hastaneye ait bilgilere rahatlıkla ulaşılabilmektedir. Böylelikle konumumuza yakın bulunan hastaneler rahatlıkla belirlenmekte ve hastane randevu alma için gidilecek yer kolaylıkla seçilmektedir. Bu durum Afyonkarahisar gibi çok büyük bir şehirde oldukça işe yaramakta; etrafta bulunan ve haberdar olunmayan sağlık kurum ve kuruluşlardan bu yöntemle haberdar olunabilmektedir.

Afyonkarahisar İlce Hastaneleri

Afyonkarahisar Hastane Randevu Almak

Hastane randevu almak; günümüzde son derece kolaylaşmış olup isteyen herkes özel sağlık kurum ve kuruluşları için web sitelerinde yer alan iletişim yollarından, devletin sağlık kurum ve kuruluşları için de Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS) veya Alo 182 üzerinden iletişim kurarak randevu alabilmektedir. Bu sistem tüm Türkiye için geçerli olup Afyonkarahisar gibi sağlık kurum ve kuruluşlarının yoğun bir şekilde çalıştığı yerlere ulaşabilmek açısından son derece rahat bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Belli bir yaşın üzerinde olsun ya da olmasın herkese açık olan bu sistemler sayesinde, insanlar sağlık hizmetlerine artık daha basit bir şekilde erişip istedikleri hizmetleri bulundukları yerlerde bile alabilmektedir.

Sağlık kurum ve kuruluşlarını ilçe ilçe filtreleme imkanı veren sitemiz, tüm sağlık kurum ve kuruluşlarına dair kapsamlı bilgiyi de sitemizde ayrıca sunmaktadır. Bu durum hastanın hangi ilçede, hangi sağlık kurumunu ve branşını seçeceğine dair çok büyük kolaylık sağlamakta; sitemiz tarafından hastaya yönelik yol gösterici bir hizmet verilmektedir. Herhangi bir rahatsızlık ya da hastalık başınıza geldiğinde; sitemizden sağlık kurum ve kuruluşları hakkında ayrıntılı bilgi edinebilir; istediğiniz sağlık kurumuna ya da kuruluşuna ait siteye, herhangi bir aksiyona dahi girişmeden tek bir tıkla anında ulaşabilirsiniz. Afyonkarahisar gibi alternatif çok sayıda sağlık kurumunun ve kuruluşunun bulunduğu bir şehirde böylesi güzel bir web sitesi hizmeti inanılmaz kolaylık sağlamaktadır.Afyonkarahisar Tüm Hastaneler

Özel Sandıklı Diyaliz Merkezi
Özel Sandıklı Diyaliz Merkezi

Afyon Sağlık ve Turizm Hiz. Tic. Ltd. Şirketi’nin kuruluşu olan Özel Sandıklı Diyaliz Merkezi; 2008 ..

Dinar Devlet Hastanesi
Dinar Devlet Hastanesi

Dinar Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. D..

Emirdağ Devlet Hastanesi
Emirdağ Devlet Hastanesi

Emirdağ Devlet Hastanesi İncili Mahallesinde Mithat Paşa İlköğretim okulu yanındaki binada(halen sağ..

Dr. Halil İbrahim Özsoy Bolvadin Devlet Hastanesi
Dr. Halil İbrahim Özsoy Bolvadin Devlet Hastanesi

Bolvadin Dr. Halil İbrahim Özsoy Devlet Hastanesi 26 Nisan Cumartesi günü Çevre ve Orman Bakanı Sayı..

Şuhut Devlet Hastanesi
Şuhut Devlet Hastanesi

Yapımı 2013 yılında tamamlanan ve son derece modern bir hastane olan yeni devlet hastanesi binası 75..

Sinanpaşa Devlet Hastanesi
Sinanpaşa Devlet Hastanesi

Sinanpaşa Afyonkarahisar ilinin bir ilçesidir. Afyon-Uşak ve Afyon-Antalya karayolları arasında, il ..