Şehir Hastanesi Ara

Sistemde Şuanda 2354 Hastane Bulunmaktadır.


Giresun Sağlık Kurumları

Giresun’da bulunan devlet hastanelerinin ve özel hastanelerin randevu, telefon numaraları ve adres gibi bilgilerine internet sitemizden erişebilirsiniz. Rehberimizde Giresun ilinde bulunan toplam 8 sağlık kurumu kayıtlıdır. Giresun merkezde bulunan hastaneler liste halinde sıralanmıştır. İlçelerdeki hastaneler için ilçe isimlerinin üzerine tıklamak yeterlidir. Ayrıca çeşidine ve branşına göre hastaneler listelenmekte; seçilmek istenen hastane türü ya da branş tıklanarak ilgili hastaneye ait bilgilere rahatlıkla ulaşılabilmektedir. Böylelikle konumumuza yakın bulunan hastaneler rahatlıkla belirlenmekte ve hastane randevu alma için gidilecek yer kolaylıkla seçilmektedir. Bu durum Giresun gibi çok büyük bir şehirde oldukça işe yaramakta; etrafta bulunan ve haberdar olunmayan sağlık kurum ve kuruluşlardan bu yöntemle haberdar olunabilmektedir.

Giresun İlce Hastaneleri

Giresun Hastane Randevu Almak

Hastane randevu almak; günümüzde son derece kolaylaşmış olup isteyen herkes özel sağlık kurum ve kuruluşları için web sitelerinde yer alan iletişim yollarından, devletin sağlık kurum ve kuruluşları için de Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS) veya Alo 182 üzerinden iletişim kurarak randevu alabilmektedir. Bu sistem tüm Türkiye için geçerli olup Giresun gibi sağlık kurum ve kuruluşlarının yoğun bir şekilde çalıştığı yerlere ulaşabilmek açısından son derece rahat bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Belli bir yaşın üzerinde olsun ya da olmasın herkese açık olan bu sistemler sayesinde, insanlar sağlık hizmetlerine artık daha basit bir şekilde erişip istedikleri hizmetleri bulundukları yerlerde bile alabilmektedir.

Sağlık kurum ve kuruluşlarını ilçe ilçe filtreleme imkanı veren sitemiz, tüm sağlık kurum ve kuruluşlarına dair kapsamlı bilgiyi de sitemizde ayrıca sunmaktadır. Bu durum hastanın hangi ilçede, hangi sağlık kurumunu ve branşını seçeceğine dair çok büyük kolaylık sağlamakta; sitemiz tarafından hastaya yönelik yol gösterici bir hizmet verilmektedir. Herhangi bir rahatsızlık ya da hastalık başınıza geldiğinde; sitemizden sağlık kurum ve kuruluşları hakkında ayrıntılı bilgi edinebilir; istediğiniz sağlık kurumuna ya da kuruluşuna ait siteye, herhangi bir aksiyona dahi girişmeden tek bir tıkla anında ulaşabilirsiniz. Giresun gibi alternatif çok sayıda sağlık kurumunun ve kuruluşunun bulunduğu bir şehirde böylesi güzel bir web sitesi hizmeti inanılmaz kolaylık sağlamaktadır.Giresun Tüm Hastaneler

Tirebolu Devlet Hastanesi
Tirebolu Devlet Hastanesi

Sağlık Bakanlığı'na bağlı bir kamu kurumu olarak 1972 yılında 50 yataklı olarak açılan Tirebolu Devl..

Alucra İlçe Hastanesi
Alucra İlçe Hastanesi

Hastanemiz 25 yataklı Devlet Hastanesi olup, Dahiliye Servisi, Genel Cerrahi Servisi, Çocuk Hastalık..

Şebinkarahisar Devlet Hastanesi
Şebinkarahisar Devlet Hastanesi

Şebinkarahisar Devlet Hastanesi Binası 1948 Yılında hizmete acılmış olup 2012 yılına kadar eski bina..

Espiye Devlet Hastanesi
Espiye Devlet Hastanesi

Giresun Kamu Hastaneler Birliğine Bağlı Espiye Devlet Hastanesi yeni binası; yeni yerinde 2016 yılın..

Opr. Dr. Ergun Özdemir Görele Devlet Hastanesi
Opr. Dr. Ergun Özdemir Görele Devlet Hastanesi

1985 yılında Sağlık Merkezinden 25 yataklı Devlet Hastanesine dönüştürülerek Görele Devlet Hastanesi..

Bulancak Devlet Hastanesi
Bulancak Devlet Hastanesi

Bulancak Devlet Hastanesi 125 yatak kapasiteli yeni modern binası ile sağlık hizmeti sunmaya devam e..