Şehir Hastanesi Ara

Sistemde Şuanda 2354 Hastane Bulunmaktadır.


Sivas Sağlık Kurumları

Sivas’da bulunan devlet hastanelerinin ve özel hastanelerin randevu, telefon numaraları ve adres gibi bilgilerine internet sitemizden erişebilirsiniz. Rehberimizde Sivas ilinde bulunan toplam 13 sağlık kurumu kayıtlıdır. Sivas merkezde bulunan hastaneler liste halinde sıralanmıştır. İlçelerdeki hastaneler için ilçe isimlerinin üzerine tıklamak yeterlidir. Ayrıca çeşidine ve branşına göre hastaneler listelenmekte; seçilmek istenen hastane türü ya da branş tıklanarak ilgili hastaneye ait bilgilere rahatlıkla ulaşılabilmektedir. Böylelikle konumumuza yakın bulunan hastaneler rahatlıkla belirlenmekte ve hastane randevu alma için gidilecek yer kolaylıkla seçilmektedir. Bu durum Sivas gibi çok büyük bir şehirde oldukça işe yaramakta; etrafta bulunan ve haberdar olunmayan sağlık kurum ve kuruluşlardan bu yöntemle haberdar olunabilmektedir.

Sivas İlce Hastaneleri

Sivas Hastane Randevu Almak

Hastane randevu almak; günümüzde son derece kolaylaşmış olup isteyen herkes özel sağlık kurum ve kuruluşları için web sitelerinde yer alan iletişim yollarından, devletin sağlık kurum ve kuruluşları için de Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS) veya Alo 182 üzerinden iletişim kurarak randevu alabilmektedir. Bu sistem tüm Türkiye için geçerli olup Sivas gibi sağlık kurum ve kuruluşlarının yoğun bir şekilde çalıştığı yerlere ulaşabilmek açısından son derece rahat bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Belli bir yaşın üzerinde olsun ya da olmasın herkese açık olan bu sistemler sayesinde, insanlar sağlık hizmetlerine artık daha basit bir şekilde erişip istedikleri hizmetleri bulundukları yerlerde bile alabilmektedir.

Sağlık kurum ve kuruluşlarını ilçe ilçe filtreleme imkanı veren sitemiz, tüm sağlık kurum ve kuruluşlarına dair kapsamlı bilgiyi de sitemizde ayrıca sunmaktadır. Bu durum hastanın hangi ilçede, hangi sağlık kurumunu ve branşını seçeceğine dair çok büyük kolaylık sağlamakta; sitemiz tarafından hastaya yönelik yol gösterici bir hizmet verilmektedir. Herhangi bir rahatsızlık ya da hastalık başınıza geldiğinde; sitemizden sağlık kurum ve kuruluşları hakkında ayrıntılı bilgi edinebilir; istediğiniz sağlık kurumuna ya da kuruluşuna ait siteye, herhangi bir aksiyona dahi girişmeden tek bir tıkla anında ulaşabilirsiniz. Sivas gibi alternatif çok sayıda sağlık kurumunun ve kuruluşunun bulunduğu bir şehirde böylesi güzel bir web sitesi hizmeti inanılmaz kolaylık sağlamaktadır.Sivas Tüm Hastaneler

Divriği Sadık Özgür Devlet Hastanesi
Divriği Sadık Özgür Devlet Hastanesi

Divriğili iş adamı Sadık Özgür tarafından yaptırılan ve temeli 19 Kasım 2009 tarihinde atılan 20 bin..

Kangal Devlet Hastanesi
Kangal Devlet Hastanesi

İlçemizde ilk hastane 1974 yılında Yeni mahalle'de sağlık merkezi binasında açılmıştır. 30 yıl süre ..

İmranlı Devlet Hastanesi
İmranlı Devlet Hastanesi

İlçemiz İmranlı Sağlık Grup Başkanlığı bünyesinde Devlet Hastanesi, Merkez Sağlık Ocağı ve 112 Acil ..

Akıncılar İlçe Hastanesi
Akıncılar İlçe Hastanesi

Akıncılar İlçe Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir...

Gölova Kazım Ayan Devlet Hastanesi
Gölova Kazım Ayan Devlet Hastanesi

Gölova Kazım Ayan Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda ve..

Şarkışla Devlet Hastanesi
Şarkışla Devlet Hastanesi

Şarkışla devlet hastanesi yeni hizmet binası 18 şubat 2008 de hizmete girdi. müstakil ve konforlu ha..