Şehir Hastanesi Ara

Sistemde Şuanda 2354 Hastane Bulunmaktadır.


Çankırı Sağlık Kurumları

Çankırı’da bulunan devlet hastanelerinin ve özel hastanelerin randevu, telefon numaraları ve adres gibi bilgilerine internet sitemizden erişebilirsiniz. Rehberimizde Çankırı ilinde bulunan toplam 8 sağlık kurumu kayıtlıdır. Çankırı merkezde bulunan hastaneler liste halinde sıralanmıştır. İlçelerdeki hastaneler için ilçe isimlerinin üzerine tıklamak yeterlidir. Ayrıca çeşidine ve branşına göre hastaneler listelenmekte; seçilmek istenen hastane türü ya da branş tıklanarak ilgili hastaneye ait bilgilere rahatlıkla ulaşılabilmektedir. Böylelikle konumumuza yakın bulunan hastaneler rahatlıkla belirlenmekte ve hastane randevu alma için gidilecek yer kolaylıkla seçilmektedir. Bu durum Çankırı gibi çok büyük bir şehirde oldukça işe yaramakta; etrafta bulunan ve haberdar olunmayan sağlık kurum ve kuruluşlardan bu yöntemle haberdar olunabilmektedir.

Çankırı İlce Hastaneleri

Çankırı Hastane Randevu Almak

Hastane randevu almak; günümüzde son derece kolaylaşmış olup isteyen herkes özel sağlık kurum ve kuruluşları için web sitelerinde yer alan iletişim yollarından, devletin sağlık kurum ve kuruluşları için de Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS) veya Alo 182 üzerinden iletişim kurarak randevu alabilmektedir. Bu sistem tüm Türkiye için geçerli olup Çankırı gibi sağlık kurum ve kuruluşlarının yoğun bir şekilde çalıştığı yerlere ulaşabilmek açısından son derece rahat bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Belli bir yaşın üzerinde olsun ya da olmasın herkese açık olan bu sistemler sayesinde, insanlar sağlık hizmetlerine artık daha basit bir şekilde erişip istedikleri hizmetleri bulundukları yerlerde bile alabilmektedir.

Sağlık kurum ve kuruluşlarını ilçe ilçe filtreleme imkanı veren sitemiz, tüm sağlık kurum ve kuruluşlarına dair kapsamlı bilgiyi de sitemizde ayrıca sunmaktadır. Bu durum hastanın hangi ilçede, hangi sağlık kurumunu ve branşını seçeceğine dair çok büyük kolaylık sağlamakta; sitemiz tarafından hastaya yönelik yol gösterici bir hizmet verilmektedir. Herhangi bir rahatsızlık ya da hastalık başınıza geldiğinde; sitemizden sağlık kurum ve kuruluşları hakkında ayrıntılı bilgi edinebilir; istediğiniz sağlık kurumuna ya da kuruluşuna ait siteye, herhangi bir aksiyona dahi girişmeden tek bir tıkla anında ulaşabilirsiniz. Çankırı gibi alternatif çok sayıda sağlık kurumunun ve kuruluşunun bulunduğu bir şehirde böylesi güzel bir web sitesi hizmeti inanılmaz kolaylık sağlamaktadır.Çankırı Tüm Hastaneler

Kurşunlu İlçe Hastanesi
Kurşunlu İlçe Hastanesi

Kurşunlu İlçe Hastanesi şehir merkezinde 6724 m² arsa içinde 4870 m² kapalı alanı olan E1 kategorisi..

Orta Devlet Hastanesi
Orta Devlet Hastanesi

Orta İlçe Hastanesi 1964 yılında Sağlık Merkezi olarak kuruldu. Sağlık Merkezi olarak kullanılan bin..

Çerkeş Devlet Hastanesi
Çerkeş Devlet Hastanesi

2002 yılında 30 yatak kapasite ile halkımıza hizmet vermeye başlayan Çerkeş Devlet Hastanesi, yaklaş..

Atkaracalar Devlet Hastanesi
Atkaracalar Devlet Hastanesi

2003 yılında 10 yatak kapasite ile halkımıza hizmet vermeye başlayan Atkaracalar Devlet Hastanesi il..

Ilgaz Devlet Hastanesi
Ilgaz Devlet Hastanesi

Ilgaz Devlet Hastanesi 1950 yılında sağlık merkezi olarak hizmete girmiş olup, 1974 yılında hastaney..

Kızılırmak Devlet Hastanesi
Kızılırmak Devlet Hastanesi

Kızılırmak Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmişt..