Şehir Hastanesi Ara

Sistemde Şuanda 2354 Hastane Bulunmaktadır.


İzmir Sağlık Kurumları

İzmir’da bulunan devlet hastanelerinin ve özel hastanelerin randevu, telefon numaraları ve adres gibi bilgilerine internet sitemizden erişebilirsiniz. Rehberimizde İzmir ilinde bulunan toplam 128 sağlık kurumu kayıtlıdır. İzmir merkezde bulunan hastaneler liste halinde sıralanmıştır. İlçelerdeki hastaneler için ilçe isimlerinin üzerine tıklamak yeterlidir. Ayrıca çeşidine ve branşına göre hastaneler listelenmekte; seçilmek istenen hastane türü ya da branş tıklanarak ilgili hastaneye ait bilgilere rahatlıkla ulaşılabilmektedir. Böylelikle konumumuza yakın bulunan hastaneler rahatlıkla belirlenmekte ve hastane randevu alma için gidilecek yer kolaylıkla seçilmektedir. Bu durum İzmir gibi çok büyük bir şehirde oldukça işe yaramakta; etrafta bulunan ve haberdar olunmayan sağlık kurum ve kuruluşlardan bu yöntemle haberdar olunabilmektedir.

İzmir İlce Hastaneleri

İzmir Hastane Randevu Almak

Hastane randevu almak; günümüzde son derece kolaylaşmış olup isteyen herkes özel sağlık kurum ve kuruluşları için web sitelerinde yer alan iletişim yollarından, devletin sağlık kurum ve kuruluşları için de Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS) veya Alo 182 üzerinden iletişim kurarak randevu alabilmektedir. Bu sistem tüm Türkiye için geçerli olup İzmir gibi sağlık kurum ve kuruluşlarının yoğun bir şekilde çalıştığı yerlere ulaşabilmek açısından son derece rahat bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Belli bir yaşın üzerinde olsun ya da olmasın herkese açık olan bu sistemler sayesinde, insanlar sağlık hizmetlerine artık daha basit bir şekilde erişip istedikleri hizmetleri bulundukları yerlerde bile alabilmektedir.

Sağlık kurum ve kuruluşlarını ilçe ilçe filtreleme imkanı veren sitemiz, tüm sağlık kurum ve kuruluşlarına dair kapsamlı bilgiyi de sitemizde ayrıca sunmaktadır. Bu durum hastanın hangi ilçede, hangi sağlık kurumunu ve branşını seçeceğine dair çok büyük kolaylık sağlamakta; sitemiz tarafından hastaya yönelik yol gösterici bir hizmet verilmektedir. Herhangi bir rahatsızlık ya da hastalık başınıza geldiğinde; sitemizden sağlık kurum ve kuruluşları hakkında ayrıntılı bilgi edinebilir; istediğiniz sağlık kurumuna ya da kuruluşuna ait siteye, herhangi bir aksiyona dahi girişmeden tek bir tıkla anında ulaşabilirsiniz. İzmir gibi alternatif çok sayıda sağlık kurumunun ve kuruluşunun bulunduğu bir şehirde böylesi güzel bir web sitesi hizmeti inanılmaz kolaylık sağlamaktadır.İzmir Tüm Hastaneler

Necat Hepkon Seferihisar Devlet Hastanesi
Necat Hepkon Seferihisar Devlet Hastanesi

Seferihisar Necat Hepkon Devlet Hastanesi, Sn. Necat Hepkon'un bağışı olup temeli 29 Mayıs 1998 tari..

Özel KuzeyEge Göz Dal Merkezi
Özel KuzeyEge Göz Dal Merkezi

Özel KuzeyEge Göz Dal Merkezi Bergama ilçesinde SGK anlaşmalı olarak hizmet sunmaktadır. Kuzeyege Gö..

Çiğli Umut Diyaliz Merkezi
Çiğli Umut Diyaliz Merkezi

Çiğli Umut Diyaliz Merkezi 2002 yılında hizmete girdi. 2004 yılının Şubat ayında artık bize küçük ge..

Es-Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Es-Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

İlk şubesi Malatyada açılan Es-Dent Ağız Diş Sağlığı Polikliniği daha sonrasında Adıyaman'da bir şub..

Özel Yaman Göz Merkezi
Özel Yaman Göz Merkezi

Yaman Göz Merkezi Bornova'da 1998 yılından beri göz saglığınız için çalışmaktadır. Kliniğimizde bilg..

Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi
Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi

242 yataklı eski Karşıyaka Devlet Hastanesi ve 30 yataklı eski Çiğli Devlet Hastanesileri kapatılara..