Şehir Hastanesi Ara

Sistemde Şuanda 2354 Hastane Bulunmaktadır.


Bitlis Sağlık Kurumları

Bitlis’da bulunan devlet hastanelerinin ve özel hastanelerin randevu, telefon numaraları ve adres gibi bilgilerine internet sitemizden erişebilirsiniz. Rehberimizde Bitlis ilinde bulunan toplam 8 sağlık kurumu kayıtlıdır. Bitlis merkezde bulunan hastaneler liste halinde sıralanmıştır. İlçelerdeki hastaneler için ilçe isimlerinin üzerine tıklamak yeterlidir. Ayrıca çeşidine ve branşına göre hastaneler listelenmekte; seçilmek istenen hastane türü ya da branş tıklanarak ilgili hastaneye ait bilgilere rahatlıkla ulaşılabilmektedir. Böylelikle konumumuza yakın bulunan hastaneler rahatlıkla belirlenmekte ve hastane randevu alma için gidilecek yer kolaylıkla seçilmektedir. Bu durum Bitlis gibi çok büyük bir şehirde oldukça işe yaramakta; etrafta bulunan ve haberdar olunmayan sağlık kurum ve kuruluşlardan bu yöntemle haberdar olunabilmektedir.

Bitlis İlce Hastaneleri

Bitlis Hastane Randevu Almak

Hastane randevu almak; günümüzde son derece kolaylaşmış olup isteyen herkes özel sağlık kurum ve kuruluşları için web sitelerinde yer alan iletişim yollarından, devletin sağlık kurum ve kuruluşları için de Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS) veya Alo 182 üzerinden iletişim kurarak randevu alabilmektedir. Bu sistem tüm Türkiye için geçerli olup Bitlis gibi sağlık kurum ve kuruluşlarının yoğun bir şekilde çalıştığı yerlere ulaşabilmek açısından son derece rahat bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Belli bir yaşın üzerinde olsun ya da olmasın herkese açık olan bu sistemler sayesinde, insanlar sağlık hizmetlerine artık daha basit bir şekilde erişip istedikleri hizmetleri bulundukları yerlerde bile alabilmektedir.

Sağlık kurum ve kuruluşlarını ilçe ilçe filtreleme imkanı veren sitemiz, tüm sağlık kurum ve kuruluşlarına dair kapsamlı bilgiyi de sitemizde ayrıca sunmaktadır. Bu durum hastanın hangi ilçede, hangi sağlık kurumunu ve branşını seçeceğine dair çok büyük kolaylık sağlamakta; sitemiz tarafından hastaya yönelik yol gösterici bir hizmet verilmektedir. Herhangi bir rahatsızlık ya da hastalık başınıza geldiğinde; sitemizden sağlık kurum ve kuruluşları hakkında ayrıntılı bilgi edinebilir; istediğiniz sağlık kurumuna ya da kuruluşuna ait siteye, herhangi bir aksiyona dahi girişmeden tek bir tıkla anında ulaşabilirsiniz. Bitlis gibi alternatif çok sayıda sağlık kurumunun ve kuruluşunun bulunduğu bir şehirde böylesi güzel bir web sitesi hizmeti inanılmaz kolaylık sağlamaktadır.Bitlis Tüm Hastaneler

Mutki Devlet Hastanesi
Mutki Devlet Hastanesi

Mutki Devlet Hastanesi inşaatına 1992 yılında başlanılmış olup 08-10-2004 tarihinde hizmete açılmışt..

Tatvan Devlet Hastanesi
Tatvan Devlet Hastanesi

Bitlis’in Tatvan ilçe merkezinden Bitlis-Tatvan üç yol mevkiine taşınan Tatvan Devlet Hastanesi, böl..

Hizan Devlet Hastanesi
Hizan Devlet Hastanesi

Hizan İlçe Hastanesi 01-07-2005 tarihinde hizmete açılmıştır. İlçemizde bulunan Devlet Hastanesi ve ..

Adilcevaz Onkoloji Hastanesi
Adilcevaz Onkoloji Hastanesi

2000 yılında hizmete açılan Adilcevaz Onkoloji Hastanesi başlangıçta sadece 30 personelle acil polik..

Ahlat Devlet Hastanesi
Ahlat Devlet Hastanesi

Bitlis Ahlat Devlet Hastanesi eski binanın yanında inşa edilen yeni hastane binasında hizmet vermekt..

Özel Tatvan Can Hastanesi
Özel Tatvan Can Hastanesi

2010 yılında hizmete başlayan hastanemiz, bölgesel olarak Bitlis'in ilk ve tek özel hastanesidir. 50..